1. پرستار آراد
  2. مقالات
  3. بهترین شرکت مراقبتی در منزل تهران را چگونه انتخاب کنیم؟
بهترین مرکز پرستار

بهترین شرکت مراقبتی در منزل تهران را چگونه انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال تامین آرامش و بهترین خدمات مراقبتی و درمانی برای کودکان، پدر و مادر و بیماران خود هستید مطمعنا استفاده از خدمات در منزل بهترین گزینه پیش رو خواهد بود. برای پیدا کردن بهترین شرکت مراقبتی در منزل یا مراکز خدمات کلینیکی و پاراکیلینکی در منزل باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

بهترین شرکت مراقبتی در منزل، مرکزی است که قادر به ارائه تمام خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی در بازه های زمانی مختلف توسط افراد مجرب و قابل اعتماد باشد.

اما مسلما پیدا کردن این مرکز به صرف زمان و ارزیابی دقیق نیاز دارد.

ما در این مبحث به شما کمک می کنیم تا در زمان خود صرفه جویی کنید و با محدود کردن انتخاب های خود مراکز ارائه دهنده خدمات مورد نیاز خود را شناسایی و انتخاب کنید!

بهترین مرکز پرستار

خدمات مراقبتی را برای چه گروه سنی نیاز دارید؟

اغلب مراکز ارائه دهنده خدمات مراقبتی و درمانی در منزل برای گرووه های سنی کودکان و سالمندان متخصصین ویژه ای را اعزام می کنند.

انتظار دریافت چه نوع خدماتی را دارید؟

خدماتی که در این مراکز ارائه می شوند باید طیف گسترده ای را پوشش دهند. در واقع بهترین شرکت مراقبتی، مرکزی است که به تمامی افراد با هر سطح استقلال و توانمندی خدمات ویژه و متناسبی را ارائه دهد و موجب بهبودی عملکرد و بازیابی توانایی از دست رفته در افراد شود.

خدماتی که ارائه می شوند شامل خدمات نگهداری و خدمات درمانی و توانبخشی خواهند بود.

مراقبت از نوزادان و کودکان، مراقبت از سالمندان و مراقبت از بیماران در حوزه خدمات مراقبتی و خدماتی مانند پرستار بیمار و ویزیت پزشک در حوزه خدمات درمانی قرار دارد. خدمات توانبخشی مانند گفتار درمانی، کاردرمانی و فیزیوتراپی باهدف بازیابی و بهبود عملکردی برای بیماران فراهم می شود.

یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین شرکت مراقبتی توجه به ارائه خدمات در بازه های زمانی مورد نظر شماست. به این نکته توجه کنید آیا مرکز مورد نظر شما خدمات را به صورت شبانه روزی، چند روز در هفته و یا حتی چند ساعت در روز ارائه می دهد یا خیر.

بهترین مرکز پرستار

بودجه خود را ارزیابی کنید

از قبل میزان بودجه خود را مشخص کنید. هزینه خدمات در منزل با توجه به نیاز شما و شرایط جسمانی بیمار متفاوت است. همچنین مدت زمانی که شما نیاز به مراقب و پرستار دارید نیز متغیر خواهد بود.

مشارکت اعضای خانواده در مراقبت می تواند هزینه نهایی را کاهش دهد.

سابقه مرکز مراقبتی و درمانی در منزل را بررسی کنید

میزان سابقه کاری و رضایت سنجی از افرادی که از مرکز مورد نظر شما خدمات دریافت کرده اند نیز می تواند در تصمیم گیری های شما تاثیر گذار باشد و تصویری از کیفیت خدمات را به شما نشان دهد.

بهترین شرکت مراقبتی پیوسته سعی در کسب رضایت و حمایت از مراقبین و پرستان و همچنین پشتیبانی خدمت گیرندگان خود دارد. به همین دلیل اطلاع از نحوه پشتیبانی پس از انعقاد قرارداد نیز از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد.

  • سایر نکات و سوالاتی که می تواند به شما در یافتن بهترین شرکت مراقبتی در منزل کمک کند خدمات جانبی  است که توسط مرکز مورد نظر شما ارائه می شود.

خدماتی مانند امکان حضور آزمایشی  در منزل جهت ارزیابی عملکرد مراقب و پرستار، امکان جایگزنی و جابجایی مراقب و پرستار پس از استخدام در هر زمانی از مدت قرار داد و پشتیبانی لازم در صورت هرگونه مشکل را به دقت بررسی کنید.

بهترین مرکز پرستار

انتخاب پرستار و مراقب در منزل و استفاده از این خدمات به دلیل حضور عزیزانمان در منزل و ارائه خدمات به او در محیط امن خانه برترین ویژگی این خدمات به شمار می رود. بیمار و سالمند و کودک در محیط آشنای خانه بدون تحت فشار قرار گرفتن و تجربه حجم استرس برخلاف استفاده از مراکز نگهداری می توانند به آرامش روان دست پیدا کنند و به صورت کاملا اختصاصی خدمات مورد نیاز خود را در هر زمانی از شبانه روز دریافت کنند. علاوه بر بهبود شرایط بیمار آرامشی که از حضور یک متخصص در کنار بیمار و یا سایر اعضای خانواده بر فضای خانواده حاکم می شود نیزحائز اهمیت است.

مرکز پزشکی مهر پرستار آراد به عنوان معتبرترین مرکز ارائه خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل، آماده ارائه تمامی خدمات مراقبتی و درمانی در سراسر سطح شهر تهران می باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست