پرستار در منزل

 

اگرشما هم در تهران زندگی می‌کنید و برای نگهداری از عزیزان خود به مشکل برخورده‌اید، ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمت‌رسانی را به شما برسانیم.

شرکت پرستاری آراد؛ مجهز به بروزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و تکنولوژی پزشکی است تا بتواند بهترین و متمایزترین خدمات پرستاری در منزل  را به شما ارائه دهد. هدف ما بهبود کیفیت زندگی و سلامت شما و عزیزانتان است.

پرستارات در منزل

4 مورد مهم از مزایای استخدام پرستار در منزل 

اگر برایتان سوال است که استخدام پرستار سالمند چه مزایایی خواهد داشت با ما همراه باشید.

توجه به سالمند وعلایق آن ها

شانس توجه خصوصی و تخصصی به سالمندان با خدمات پرستاری در منزل ارتقا خواهد یافت.

حفظ استقلال سالمندان

خیلی از سالمندان سالها مانند گذشته در خانه خود، به انجام امور شخصی خود بپردازند و با ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل ارتقا شانس آنها ارتقا خواهد یافت.

 

زندگی درکناراعضای خانواده

همه افراد دوست دارند در کنار خانواده زندگی کرده وبیشترافراد سالمند می‌خواهند مانند گذشته با عزیزان خود معاشرت داشته باشد.

هزینه نگهداری کمتر

با توجه به این موضوع که بعضی از سالمندان، تنها در ساعاتی از روز نیاز به مراقبت دارند، اما درخانه سالمندان تنها امکان مراقبت تمام وقت وجود دارد، استخدام پرستار در منزل موضوعی بسیارمقرون به صرفه تر برای شما عزیزان خواهد بود.

 

 

پرستار در خانه

سوالات متداول

هزینه و تعرفه های پرستاران در منزل بسته به نوع شرایط، تخصص در کار، میزان ساعت کاری و دیگر شرایط متفاوت است.

پرستاران در منزل با توجه به اینکه پرستار بیمار، سالمند و یا کودک هستند متغیر است. ممکن است پرستاری اعزام شود که سالمند بیمار را بر عهده بگیرد که تمام وظایف و تخصص بیماران را باید داشته باشد در عین حال پرستار ماهری برای سالمندان نیز باشد.

شرکت مراقبتی پرستاری آراد از تیم حرفه ای و ماهری تشکیل شده است که شما با خیال راحت می توانید پرستار در منزل خود را اعزام کنید.

هنگامی که شما برای اعزام پرستار در منزل درخواست نیرو می کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پرستار را اعزام خواهند کرد.

فهرست