اعزام پرستار

درخواست نیرو پرستار

 

 

اعزام پرستار  به منزل خدمتی است که شرکت خدمات پرستاری آراد برای راحتی و آسایش شما عزیزان در نظر گرفته است. پرستار سالمند می تواند خدمات ویژه ای به پدر و مادر شما ارائه دهد. همچنین برای کودکان و بیماران نیز پرستاران مجرب ما آماده خدمت رسانی می باشند‌.

 

با اعزام پرستار به منزل چه خدماتی ارائه می شود؟

کادر پرستاران ما کاملا با تجربه بوده و تحت نظر و بنا به توصیه های پزشک معالج خدمات خود را ارائه خواهند داد. در واقع پزشک تمام نکات لازم را به پرستار مربوطه توضیح داده و در نتیجه با اطلاع کامل از وضعیت بیمار به منزل او پا می گذارد. در خدمات ما تعویض پانسمان و تزریقات جزء موارد عمومی به حساب می آید و طبق نیاز شما این خدمات انجام خواهد شد. گفتنی است که اعزام پرستار به منزل تا کنون کمک زیادی به شخص بیمار و خانواده او کرده است.

 

اعزام نیرو پرستار

وظایف پرستار اعزام شده به منزل بیمار چیست؟

قابل ذکر است که شخصی که به عنوان پرستار قرار است در منزل از شخص بیمار، پرستار سالمند یا کودکان مراقبت کند باید تمام مهارت های لازم را داشته باشد و مدرک پرستاری را اخذ کرده باشد. داشتن تحصیلات کارشناسی پرستاری یا حتی مقاطع بالاتر خیال بیمار و خانواده ها را به میزان زیادی راحت می سازد. پرستار باید طبق دستور پزشک دارو را به صورت عضلانی یا از طریق سرم به بیمار تزریق نماید. از دیگر وظایف پرستاران اعزام شده به منزل گذاشتن سوند ادراری و معده می باشد.

پانسمان انواع زخم را باید برای بیماران انجام دهند. با اعزام پرستار بیمار در منزل و کنترل علائم حیاتی او، پزشک از وضعیت بیمار مطلع خواهد شد. فیزیوتراپی و نظافت و استحمام بیمار را باید با دقت انجام دهد. در کل باید تمام خدمات پرستاری را برای بیماران انجام دهند و او را تحت کنترل قرار دهند. در برخی موارد و برای بیماران خاص باید پرستار خدمات حرفه ای تری انجام دهد‌.

به عنوان مثال بیمارانی که دچار ام اس هستند یا در سی سی یو یا آی سی یو بوده اند نیاز به مراقبت های تخصصی تر دارند. همچنین شرایط  بیماران سرطانی و اعصاب و روان بسیار خاص است و پرستاری از آن ها  باید زیر نظر پرستاران بسیار با تجربه صورت بگیرد. بیمارانی که به تازگی تحت جراحی قرار گرفته اند، مخصوصا جراحی های سنگین، نیاز به مراقبت های بسیار ویژه دارند. این جاست که تجربه پرستاران خود را نشان می دهد و باید طبق برنامه زمان بندی درست و دقیق تمام فعالیت ها را انجام دهد.

چه افرادی می توانند به اعزام پرستار نیاز داشته باشند؟

حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه افرادی نیاز به اعزام پرستار دارند‌. در ادامه توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

افراد سالمند

امروزه افراد به میزان زیادی درگیر کار و مشغله های خود هستند و امکان دارد از سالمندان غافل شوند‌. در این صورت اعزام پرستار با تجربه می تواند این دغدغه را برای آن ها از بین ببرد. سالمندان به مرور زمان توانایی های خود را از دست می دهند و قادر به انجام بسیاری از کارهای خود نیستند‌. از این رو نیاز دارند که شخصی مدام کنار آن ها باشد و این مطمئنا از عهده افراد خانواده دور است. آن ها توانایی و فرصت این را ندارند که در ساعات طولانی مراقب پدر و مادرخود باشند بنابراین به فکر اعزام پرستار می افتند‌.

درخواست پرستار کودک

کودکان

همه ما می‌دانیم که ارزشمندترین دارائی‌های ما فرزندان ما هستند. والدینی که به رشد و تربیت فرزند خود اهمیت می‌دهند به دنبال پرستار کودک ماهر و حرفه ای می گردند.

جانبازان و معلولین

در برخی موارد افراد معلول و جانبازان قادر نیستند که کارهای روزمره خود را انجام دهند. اعزام پرستار می تواند تمام این مشکلات را برای این عزیزان حل کند. استخدام پرستار می تواند خیال خانواده ها را راحت سازد چرا که تمام خدمات مورد نیاز به آن ها ارائه خواهد شد.

بیماران جراحی شده

بعضی از جراحی ها بسیار مشکل است و شخص بیمار باید تا مدت ها تحت مراقبت باشد. این امر نگرانی برای خانواده ها را به همراه دارد. جهت رفع این مشکل باید اعزام پرستار را در برنامه خود قرار داد. تمام خدمات مورد نیاز توسط پرستار انجام خواهد شد.

بیماران سرطانی و اعصاب و روان

این افراد نیاز مبرم به پرستار دارند‌. در کنار این اشخاص باید افرادی که در آی سی یو یا سی سی یو بوده اند را نیز در نظر گرفت. مراقبت مداوم از این افراد امری کاملا بدیهی می باشد. پس نیاز به یک پرستار حرفه ای به شدت احساس می شود. پرستار در این موارد باید ارتباط بسیار خوب و نزدیکی با این گونه بیماران داشته باشد. این کار روند بهبودی آن ها را سرعت می بخشد و به او اعتماد پیدا می کنند. پرستاران حتی می توانند بیمار را برای تجدید قوا و روحیه به بیرون از منزل ببرد و تفریح خوبی برای او تدارک ببیند.

سخن پایانی

فرقی ندارد که اعزام پرستار برای چه موردی انجام شود، بلکه داشتن تجربه و تخصص امری بسیار ضروری و مهم می باشد. پرستار در منزل باید در تمام امور بهترین عملکرد را داشته باشد. در شرکت مراقبتی پرستارآراد می توانید با خیال راحت به استخدام پرستار فکر کنید. پرستار کودک، پرستار بیمار و یا پرستار سالمند در این مجموعه همگی با تجربه و تخصص فعالیت دارند.

سوالات متداول

در شرکت مراقبتی پرستار آراد هنگامی که با کارشناسان ما تماس میگیرید در اولین فرصت و سریع ترین زمان پرستار مورد نظر و مطابق با شرایط شما ارسال می گردد

شرکت خدمات پرستار آراد با تیم حرفه ای خود آماده‌ی ارائه تخصصی ترین و سریع ترین خدمات پرستاری در تهران و کرج به  شما عزیزان است.

پرستاری از سالمند از وظایف متعددی برخوردار است چند مورد آن را برای مثال نام می بریم: رسیدگی به سالمند
انجام امور در منزل 
حمام و نظافت شخصی سالمند
رسیدگی به امورات مالی  و …

پرستاران بیمار از وظایف زیادی برخوردار هستند و هرکدام که در زمینه بیمار شما تخصص بیشتری داشته باشد اعزام می‌گردد.

فهرست